O nás

BRACKETS vznikli na pôde reklamnej agentúry TRIAD Advertising, ktorá sa od svojho vzniku v roku 2005 prepracovala do TOP 10 agentúr na Slovensku. V súčasnosti zamestnáva viac ako 70 ľudí v pobočkách v Bratislave a Prahe.

BRACKETS začínali ako oddelenie reklamnej agentúry, ktoré vytváralo produktové microstránky a prezentačné weby. Postupne sme prechádzali k tvorbe komplexných softvérových riešení a systémov, ktoré sa vzďaľovali práci reklamnej agentúry. Preto vznikli BRACKETS – firma špecializujúca sa vylúčne na softvérové riešenia, vývoj systémov a ich vzájomné prepájanie.

Aké systémy vytvárame?

Agilné systémy

Používame agilné prístupy a metodiky. Vďaka metóde SCRUM vždy viete, v ktorej etape vývoja systému sa nachádzame. Úzko s vami spolupracujeme a konzultujeme jednotlivé kroky vývoja.

Už od prvej fázy projektu sa snažíme vytvárať funkčné prototypy. Vďaka nim vieme lepšie pochopiť funkcionalitu a odhaliť skryté chyby a nedostatky.

Responzívne systémy

Používatelia sú dnes zvyknutí pristupovať do systémov z rozličných zariadení, preto kladieme dôraz na responzívnosť. V každom rozlíšení sa tak zachová grafický štýl a funkcionalita.

Jednou z najdôležitejších vlastností každého systému je dobrý UX. Vďaka nemu sa vie používateľ v systéme okamžite zorientovať a rýchlo porozumie všetkým ovládacím prvkom.

Reaktívne systémy

Vytvárame reaktívne systémy, ktoré sú oproti štandardným dobre škálovateľné. Ľahko sa prispôsobujú variabilnej záťaži. Aj pri vyššom počte používateľov či väčšom množstve dát zvládajú prácu rovnako rýchlo a zostávajú svižné.