Bratislava
React React Native TypeScript NodeJS

JavaScript Senior Developer (React)

 • >
  Project based / Freelance

  (možnosť fulltime)

 • >
  15-30€/hod alebo mesačný fix 2000-3500€ (živnosť)
 • > Level: Expert
 • > React, React Native, TypeScript, NodeJS
[Q: Why couldn’t the React component understand the joke?
A: Because it didn’t get the context.]

Prečo ťa potrebujeme?

Máme stále viac projektov, ktoré si pýtajú skúseného JavaScript guru. Hľadáme preto parťáka, s ktorým by sme ich mohli robiť.

Ak si si v Reacte a/alebo React Native už čo to preskákal, ak si už robil na niekoľko-mesačnom projekte, v tíme a vieš aké challenges to prináša, ak vieš prinášať riešenia pre nie len svoje úlohy, ale naopak, rád diskutuješ s kolegami čo ako urobiť, si to práve ty, koho hľadáme.

Dostaneš priestor a zodpovednosť

 • Hľadáme skúseného človeka, ktorý vo svojich technológiách bude naozaj macher. Budeš mať priestor robiť veci, ako ti to dáva zmysel a kvalita kódu bude tvojou zodpovednosťou. Ak budeš chcieť, môžeš viesť aj ďalších ľudí a učiť ich.

Hľadáme dlhodobý vzťah

 • Ak by si mal chuť sedieť u nás, chodiť s nami na pivo, grilovať a pod, nie je to vôbec problém, máme pre Teba u nás fulltime miesto. Ak chceš robiť projektovo, aj to sa dá, ale aspoň raz-dvakrát týždenne by sme sa s Tebou radi videli.

Chceš vedieť viac?

Prihlás sa

Kto sme:

 • Sme BRACKETS a zo Slovenska robíme systémy, ktoré používajú milióny ľudí. Nie sme prehypovaný startup, ale poctivá mladá softvérová firma, ktorej záleží na kvalite našej práce, ale aj kvalite osobného života. Oproti veľkým firmám nemáme zbytočné procesy a levely vedenia. Fungujeme viac ako SWAT tím.
 • Radi vymýšľame a zlepšujeme
  U nás je vždy priestor vylepšovať procesy, skúšať nové tooly, technológie a hľadať nové možnosti. A keď nám niečo naozaj chýba, urobíme si to po svojom. Tak vznikol aj náš Craftable – open-source tool pre tvorbu administračných rozhraní, ktorý používajú developeri v celom svete.
 • Robíme pre veľkých klientov
  V BRACKETS robíme veľké veci pre veľkých klientov ako IKEA,  Danone, HB Reavis, Plzeňský Prazdroj, Denník N či TV Markíza. S väčšinou z nich spolupracujeme dlhodobo, už niekoľko rokov. Stáli sme pri zrode startupu Kontentino, ktorý je používaný po celom svete a je jedným z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov.