Hravě zdravě

www.hrave-zdrave.cz | 2013
  • E-shop dojčenskej a detskej výživy
  • Obsluhujúci dve krajiny
  • Na mieru, vpasované do existujúcej architektúry
  • Prepojený s CRM a newslettrovým systémom
  • Napojený na Heureka, Seznam či Aukro

Hravě zdravě je robustné e-commerce riešenie na mieru, predávajúce dojčenskú a dětskú výživu značiek Nutrilon a Hami. Kľúčovým aspektom, kvôli ktorému bolo uprednostnené riešenie na mieru bola požiadavka vsadiť riešenie do aktuálnej architektúry systémov. Klient už totiž mal niekoľko systémov - ako napríklad CRM, newslettrový systém či skladový systém. Požiadavkou bolo, aby bol e-shop s týmito systémami prepojený.

Hravé zdravě - Homepage

Používatelia Hravě zdravě sú automaticky uložený do CRM systému. Klient tak má všetkých svojich používateľov z rôznych systémov vždy pohromade. CRM je možné ľahko prepojiť na rôzne iné systémy ako napríklad newslettrový systém.

"Všetky naše produkty a objednávky sú manažované pohromade na jednom mieste. Uľahčuje nám to prácu a šetrí náš čas." Sandra Šubertová, B2C Manager

E-shop je napojený na skladový systém, ktorý klient využíval pre viaceré svoje predajné kanály už predtým. Logistické oddelenie tak má vždy presný prehľad o aktuálnych skladových zásobách dedikovaných pre Hravě zdravě.

E-shop naviac využíva aj ďalšie digitálne predajné kanály tretích strán ako napríklad Heureka.cz, Seznam.cz apod. Klient vidí objednávky zo všetkých predajných kanálov pekne pohromade na jednom mieste.

Hravé zdravě - Produkty

Samozrejmosťou riešenia sú aj funkcie ako je správa objednávok, štatistiky a reporty. Vďaka komplexnému zľavovému systému je zasa možné vytvárať rôzne akcie. Okrem bežných zľavových kódov je tiež možné vytvárať zľavy prispôsobené správaniu sa konkrétneho používateľa.

Hravě zdravě je komplexné softvérové riešenie šité presne na mieru, vpasované do existujúcej infraštruktúry systémov klienta.