Čo robíme?

V BRACKETS sme posadnutí prepájaním systémov. Pretože skutočná hodnota nie je ukrytá v dátach vo vnútri jednotlivých systémov, ale vo vzťahoch medzi nimi. Prepájaním systémov otvárame nové možnosti ako využiť vaše dáta ešte efektívnejšie.

Milujeme API

 • Napojíme Váš e-shop na CRM systém,
  aby ste tak mali Vašich zákazníkov vždy pohromade.
 • Vaše CRM Vám zase napojíme na newslettrový
  systém, aby ste tak mohli s Vašimi zákazníkmi
  efektívne komunikovať.
 • Pre lepšie cielenie prepojíme newslettrový systém priamo
  s e-shopom, aby ste tak mohli osloviť konkrétnych
  zákazníkov a ponuknúť im špeciálnu akciu.

Prepojenia systémov

Dnes už len veľmi ťažko nájdeme systém, ktorý by neposkytoval API. To umožňuje tento systém prepojiť s ďalšími a otvoriť si tak nové možnosti ako lepšie, efektívnejšie a pohodlnejšie profitovať zo spolupráce týchto systémov. Pozrite si príklad ako spolu dokážu fungovať rozličné systémy.

Pozrite si ako sme prepojili komunitný portál Nutriklub s ticketovacím systémom, CRM systémom a e-shopom. E-shop Hravě zdravě sme prepojili s viacerými systémami ako napríklad skladový systém, CRM systém či službami ako Heureka, Aukro a Seznam.

Rozšírenia systémov

Ak máte na systém len minimálne špeciálne požiadavky, je rozumnejšie využiť hotové existujúce riešenia. Ak už bolo koleso vymyslené, stačí nasadnúť a zviesť sa. Nájdeme existujúce riešenie, ktoré len trochu prispôsobíme a vylepšíme. Ušetrené úsilie a prostriedky môžete použiť inde.

Pomožme vám analyzovať dostupné hotové riešenia. Skonzultujeme s vami ich dalšie možnosti rozširovania, prispôsobíme a nasadíme ich presne podľa vašich požiadaviek.

Pozrite si ako sme rozšírili systém na meranie produktivity Harvest o viacero nových funkcií. Instagramu sme doplnili chýbajúcu funkciu Age Gate, ktorá umožňuje obmedziť prístup k vybranému profilu len pre dospelých.

Riešenia na mieru

Nevyhovuje vám žiadny z dostupných systémov? Máte predsa len príliš špecifické požiadavky a v strednodobom horizonte uvažujete o ďalšom rozširovaní systému?

Radi vám vytvoríme riešenie na mieru. Navrhneme a implementujeme systém, ktorý bude presne spĺňať vaše požiadavky. Systém presne zapadne do vašej existujúcej infraštruktúry systémov a zohľadní vaše plány do budúcna. Ľahko ho neskôr prispôsobíte alebo rozšírite.

S vývojom takýchto systémov máme bohaté skúsenosti. E-shop Hravě zdravě je riešenie na mieru, pre ktoré bolo nevýhodné použiť existujúci krabicový e-commerce systém.